Burri në Durrës habit Ramën: Më kanë marrë gruan, ma kanë çu në... (VIDEO)

02/12/2019 - 19:55

Pas takimit që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar në sallën e Këshillit Bashkiak me ndërtuesit në Durrës dhe intervistës për mediat, kreu i qeverisë është përballur me kërkesën e çuditshme të një qytetari.

Ndërsa Rama po largohej, një qytetar e ka thirrur dhe kryeministri u ka kërkuar truprojave të tij që ta lejonin ta takonte.

“Ça ke mor vlla, ça ke”,- e pyeti Rama, ndërkohë që mbeti jo pak i habitur nga qytetari që iu drejtua me fjalët: M’u ma kanë marrë gruan, ma kanë çu në Golem. Ma kanë marrë gruan pa më pyt mu!

Në këtë moment, kryeministri Rama nuk humbi rastin për të vijuar bisedën me batutat e tij, për të cilat është bërë i famshëm.

“Po gruaja paska mend më shumë se ti se paska shku në hotel!”,- i tha Rama banorit, ndërkohë që e ftoi të merrte autobuzin dhe të shkonte në Golem tek gruaja.

Ndiqni më poshtë të gjithë bisedën e zhvilluar mes Ramës dhe qytetarit në sheshin para bashkisë së Durrësit, bisedë kjo që shkaktoi mjaft të qeshura mes të pranishmëve.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kobe Bryant, ish basketbollisti i famshëm i NBA dhe Los Angeles Lakers, ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare si pasojë e një aksidenti m

Shuhet legjenda e basketbollit amerikan dhe botëror, Kobe Bryant. Sipas asaj që shkruan gjermania "Bild", shkak është bërë rrëzimi i heli

Edhe pse në një moshë të pazakontë, Iris Jones ka në plan të martohet me të dashurin e saj egjiptian Mohamed Ahmed Irbriham. Ai është vet

Në momentin kur ra tërmeti me madhësi 6.8 ballë në provincën Elazig të Turqisë, një grua solli në jetë fëmijën e saj.

Në mesin e situatës emergjente të shkaktuar nga virusi i rrezikshëm, në rrjetet sociale është publikuar videoja e një djali, i cili ha të

Një histori prekëse e programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Rubies e cila kishte zgjedhur emisionin për të surprizuar vajzën e

Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin “Mos i  fol shoferit”, përveç filmit të tij më të ri “ I Love Tropoja”, ka folur edhe për filmin që ka

Vende të ndryshme të botës kanë rregulla të ndryshme. Për vizitorët, ato sigurisht janë të panjohura.

Mburrja nuk është një gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë

Mbrëmjen e kaluar, moderatori i emisionit "Zonë e Lirë", Arian Çani kishte ftuar një trupë aktorësh për të promovuar një shfaqje teatrale