Ditëlindja i gjen të ndarë, deputetja Hyseni uron nga larg djalin e saj

30/03/2020 - 20:55

Për shkak të koronavirusit, deputetja e Durrësit Edlira Hyseni dhe djali i saj Kevin, u detyruan ta festojnë të ndarë ditëlindjen. Kevin sot mbush 21 vjeç dhe është në Itali, ku dhe vazhdon studimet. Largësia bëri që të mos jenë pranë, por deputetja i ka kushtuar një mesazh të ndjerë djalit të saj.

“Mos u merzit pse kete here ditelindja na gjen ca ndryshe.. ti brenda shtepise, me leksionet online, ne Italine qe lengon,, dhe Ne ketej ca me larg, brenda po ashtu, qe urojme njeri tjetrin, me zemrat mirenjohese plot !

Do kaloj ky moment dhe do behemi te gjithe me te mire! Sepse jeta na meson cfare eshte e cmuar! Sic je ti, dashuri”
,- shkruan ndër të tjera deputetja Hyseni, që si zakonisht mbetet shumë optimiste, edhe në kohë të vështira.

Postimi i plotë:

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.

Muzeu i Luvrit, i cili shumëfishoi ofertën e tij në internet dhe rrjetet sociale gjatë kohës së izolimit, u mbështet masivisht nga 10,5 m

Me këtë pamje të re, ylli i futbollit Cristiano Ronaldo është shfaqur për herë të parë në vitin 2003 kur sapo ishte transferuar tek Manch

Tatler, një revistë britanike, publikoi disa informacione në lidhje me mënyrën si Kate Middleton po përballon situatën e tanishme, që mes

Kylie Jenner ka treguar edhe njëherë asetet e saj me bikini nga karantina. Ajo e ka postuar pothuajse përditë foto të nxehta nga vetizoli