“Djalli fshihet tek macja” (VIDEO)

Postuar: 16/07/2017 - 22:44

Marrëdhënia e fëmijëve me kafshët është dashuri e sinqertë, por ka edhe momente qesharake. Ashtu sikurse kjo video, që po bën xhiron e botës.

Kjo vajzë e vogël po hedh hapin e saj të parë dhe po mëson që të ecë. Por, kush do ta kishte menduar që kjo mace do të ishte kaq hileqare.

Ndërsa vogëlushja kalon aty pranë, macja zgjat putrën duke penguar vajzën që të rrëzohet në dysheme. Personi që po filmonte nuk mund të mos qeshte.

Duke parë këtë video, gjejnë vend fjalët e filozofit Peter Kreeft, i cili ka thënë: “Macet nuk mund të pushtohen nga djalli, ato janë vet djalli”.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një burrë rrezikon të dënohet me burg, pasi deklaroi në portalin e tij se mund të shërojë kancerin.

   Nga njëra anë uraganet në Atlantik dhe nga ana tjetër tërmetet në Meksikë.

   Liliane Bettencourt, vajza e themeluesit të kompanisë së njohur “l'Oréal”, ka ndërruar jetë në moshën 94-vjeçare.

Shpesh herë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duam, në një lidhje.

Ivanka Trump është një businesswoman shumë e suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe gjithashtu është edhe e bija e presidentit

   Kompania mediatike Netflix pas realizimit të serialit Narcos mbi jetën e Pablo Escobarit ka marrë kërcënime nga vëllai i ish-kreut të

   Shkencëtarët e kanë përjashtuar kategorikisht dhe kanë përsëritur vazhdimisht se teoria që do t’i japë fund jetës në Tokë, të paktën n

   Në momentin që bëhet fjalë për njerëz që kanë marrë përsipër një post publik, i cili mbart përgjegjësi politike, edhe flirti më i pafa

Historia e tij mund të duket e pabesueshme, por është e vërtetë.