Gratë që kanë këto shenja horoskopi janë më të ndërlikuarat në botë

05/08/2020 - 19:34

Ujori është një nga ato shenjat e ndërlikuara që i jep më shumë rëndësi miqësisë sesa marrëdhënies në çift. Kjo e dëmton atë dhe i bën njerëzit të besojnë se jeni empatikë. Është një shenjë që karakterizohet nga inteligjenca, por që bëhet e paduruar kur bëhet fjalë për të shpjeguar për të tjerët. Asnjëherë mos e pengoni një Ujor, sepse do ta humbisni përgjithmonë. Është një frymë e lirë që duhet të gjejë rrugën e saj

Të gjithë duhet të kemi një mik Luan, ata janë shokë të shkëlqyeshëm, besnikë dhe plot humor. Por, ato janë dinamikë dhe ambiciozë, dëshira e tyre për të arritur qëllimin me çdo kusht, i bën ata të duken egoistë. Ajo pëlqen të lavdërohet, dhe di gjithashtu se si të frikësohet herë pas here, por ajo do që ta rrethojë veten me vëmendje, dhe gëzon vetëvlerësim të madh. Ajo e urren kritikën.

Akrepi është një shenjë e qartë, ajo e di atë që do. Ekstremisht i sinqertë, një krisje në vetë-kritikë. Ata janë njerëz shumë kurioz, të cilët duan të zbulojnë gjëra të reja. Sidoqoftë, është një shenjë hakmarrëse: nëse bëni një gabim ndaj saj, nuk do ta harroni kurrë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dua Lipa, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare shpeshherë ka shprehur publikisht mospëlqimin që ka për presidentin Donald Trump.

Për dikë më e lehtë e për dikë më e vështirë, por për të gjithë, shprehja e ndjenjave mbetet pak sfiduese. Megjithatë, janë një pjesë e s

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara.

Edhe pse ekzistojnë tre simptoma kryesore të infektimit nga koronavirusi, nje hulumtim i ri ka gjetur se njerëzit me shendet të lig dhe t

Çdo grua, pavarësisht nga personaliteti i saj, shijet e saj ose ambienti në të cilin jeton, meriton të përmirësohet çdo ditë.

Të gjithë keni dëgjuar të flitet për produktet e reja të duhanpirjes të cilat veçojnë nikotinën nga tymi i dëmshëm i duhanit.

Amerikanja, Nikole Mitchell ka vendosur që të lërë punën në kishë dhe të bëhet striptiste.

Një nxënës 14-vjeçar, i cili ngacmohej sistematikisht nga shokët e klasës në një shkollë me konvikt vari veten vetëm disa ditë, pasi bash

Statistikat parashikojnë se ka rreth 3 miliardë përdorues të smartphoneve.