I propozon të dashurës duke bërë sërf, unaza përfundon në... det!

15/11/2019 - 18:24

Një djalë i ka propozuar të dashurës duke u ulur në gjunjë mbi tavolinën e sërfit. Lauren Oiye i tha “po” përpara se Chris Garth t’i binte unaza në oqean. Për fat të mirë ai kishte një unazë tjetër rezervë.

Garth e dinte se diçka mund të shkonte keq, kështu që unazën e vërtetë e la në breg të Queen’s Beach në Waikiki, ku të dy u takuan vite më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kate Middleton paralajmëroi Princin Harry të mos nxitonte të martohej me ‘krejtësisht të ndryshmen’ Meghan Markle, sipas librit të botuar

Ushtrimi i aktivitetit fizik gjatë shtatzënisë ndikon pozitivisht në shëndetin e bebes.

Këngëtari August Alsina ka bërë një deklaratë të fortë gjatë një interviste për “The Breakfast Club”.

Aktorja Olta Gixhari është duke shijuar pushimet në plazhet spanjolle , ndërsa është në pritje të një fëmije.

Si çdo fillim muaji, astrologjia Meri Shehu bën parashikimin mujor të shenjave të horoskopit tek “Rudina”, në Tv Klan.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare dhe ato turke.

Sa herë ju ka ndodhur të keni organizuar një takim me miqtë ose udhëtim dhe t’ju kenë lënë në baltë?

Guxoni të ëndërroni dhe ëndrra do te bëhet pjesë e realitetit tuaj!

Shteti i Misisipit vendosi të ndryshojë flamurin dhe të heqë nga ai flamurin e Konfederatës që është pjesë përbërëse e këtij flamuri, sep

Askush nuk i shpëton incidenteve dhe situatave të sikletshme, madje as anëtarët e familjes Mbretërore.