Këngëtari i dashur dhe fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, dhe reperi i mirënjohur Getoar Selimi kanë ndarë me fansat një shije të projektit të tyre më të ri muzikor.

Një fotografi të shkrepur nga prapaskenat e xhirimeve të klipit të tyre të ri është bërë publike nga të dy artistët në llogaritë e tyre zyrtare në Instagram, duke ngjallur kuriozitet dhe entuziazëm mes ndjekësve të tyre.

Imazhi i ngjyrshëm dhe i plotë me energji tregon dy këngëtarët në një sfond të freskët dhe të gjallë, premtues për një klip që mbart një frymë të re dhe një ndjesi feste.

E gjithë komuniteti online po buzëqesh në pritje të publikimit të këngës “Ding Dong”, e cila do të dalë në dritë të premten në ora 18:00.

Detaje të tjera rreth projektit ende nuk janë zbuluar, por sigurisht që ky kombinim i fuqishëm midis Luizit dhe Getoarit lë të kuptohet që bëhet fjalë për një bashkëpunim të madh në skenën muzikore shqiptare. Këtë të premte, fansat presin të dëgjojnë çfarë kanë përgatitur këta dy artistë të talentuar dhe si ritmet dhe vargjet e tyre do të shndërrohen në një hit të mundshëm.

Ndërkohë, komuniteti online është i mbushur me spekulime dhe pritje, të gjithë janë të bindur se “Ding Dong” do të jetë një shtesë e mirëpritur në listat e këngëve për këtë sezon dhe për më gjatë.