Do shkojë apo jo në “Top Channel”, ja çfarë thotë Fatos Lubonja

Postuar: 09/01/2018 - 09:00

Mes lëvizjeve të shumta që po ndodhin së fundi në botën e televizionit në vend, gjatë javës së kaluar u zyrtarizua kalimi i gazetarit Ylli Rakipi në “Top channel”, në vend të Sokol Ballës.

Së bashku me të u tha se pjesë e “Top Channel” do të ishin edhe dy analistët e emisionit ‘Të paekspozuarit’, Fatos Lubonja dhe Andi Bushati.

I kontaktuar nga Politiko.al analisti Fatos Lubonja u shpreh se ai nuk e ka ndërprerë kontratën me televizionin “News 24”.

Në këtë mënyrë Lubonja do të vijojë të jetë pjesë e ekranit të “News 24”. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nga figurat më të njohura të "Top Channel"-it, Monika Stafa, është rikthyer ditën e sotme në ekran, pas 2 vitesh shkëputjeje.

Beteja e së enjtes mbrëma po premton të jetë e ashpër që në startin e saj.

"Merkato" televizive duket se nuk përfunduar ende.

Pas një shkëputjeje prej dy vitesh ka ardhur koha që Renato të rikthehet në ekran për një eksperiencë të re.

Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë.

Ervin Kurti prej dy sezonesh ka qenë pjesë e programit Top Show Magazine bashkë me Albana Osmanin.

Ndonëse këtë sezon u përfol se Luana Vjollca do të prezantojë “Big Brother VIP”, promoja e publikuar nga faqja zyrtare e “Top Channel” tr

Një koncert që shenjoi përmbylljen me sukses të sezonit turistik veror, u zhvillua mbrëmë te zona e “Sfinks”-it në shëtitoren e Durrësit.

Gazetarja Eni Vasili duket se në këtë sezon të ri televiziv nuk do të jetë më pjesë e ekranit të ‘News24’. Burime pranë ‘revistawho.com’,

Siç ishte mësuar, Bieta Sulo do të rikthehet këtë sezon para kamerave në “Top Channel”.