Shtëllunga të mëdha tymi janë parë mesditën e sotme në rrugën “Jordan Misja” në kryeqytet.

Mësohet se një pallat në ndërtim e sipër, në një kompleks ndërtimesh.

Paraprakisht, nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë së Tiranës dhe ato Zjarrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.