Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, është bërë të mërkurën baba për herë të dytë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Belkize Kera, janë gëzuar me një tjetër djalë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet sportisti me prejardhje nga Vushtria, përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

“Mirëserdhe në botë djalë i vogël”, shkroi Miloti në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit.