Një dhëndër australian u bë viral në TikTok pasi u kap duke parë një ndeshje regbi gjatë dasmës së tij.

Në videon virale të shpërndarë nga një mik i çiftit, Dani dhe Blake shihen të ulur pranë njëri-tjetrit.

Papritur kamera e celularit iu drejtua tortës së dasmës.

Aty u pa edhe celulari që kishte vendosur dhëndri, për të parë ekipin e tij të preferuar.

@daniandblake250 1 year ago today 😅 @dani.russell #daniandblake #wedding #marriage #fail #anniversary #fyp ♬ original sound – daniandblake250