Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Dyshohet se dy mjete janë përplasur duke shkaktuar plagosje për disa persona.

Ende nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e personave brenda në makinë.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.