Tahiri sfidon Berishën te Gjiri i Lalzit! Ish-ministri me kalë, ndërsa doktori me hap (FOTO+VIDEO)

Postuar: 23/06/2018 - 14:58

Ish-kryeministri Sali Berisha është bërë popullor me postimet e tij të çdo viti gjatë ecjeve që bën te Gjiri i Lalzit.

Është një zonë e preferuar për shumë politikanë, por i fundit që ka zgjedhur ta vizitojë Gjirin e Lalzit është ish-ministri Saimir Tahiri.

Ndryshe nga Berisha, që këtë plazh e ka frekuentuar si pikë të favorshme për ecje buzë detit, Tahiri ka zgjedhur sot të kalërojë.

Ish-kreu i Ministrisë së Brendshme ka ndarë me ndjekësit e tij në “Facebook” disa foto dhe një video, teksa kalëron në tokë dhe në det.

Por ajo që ka thithur më shumë pëlqime nga të gjitha postimet e sotme në faqen e tij, është puthja që i ka dhuruar kali Tahirit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Politikani i njohur Dashamir Shehi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se trupa e policisë nuk është në gjendje të luftojë krimin,

   Debate të ashpra mes Monika Kryemadhit, kryetares së LSI-së dhe Alfred Pezës, sekretar për marrëdhëniet me mediat në PS, në emisionin

   Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas lëvizjeve që ndodhën sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku tre prokuror

Ka ardhur reagimi i parë nga opozita pasi maxhoranca votoi me 75 vota pro, ligjin për shembjen e Teatrit.

Kuvendi ka miratuar me 75 vota pro dekretin e Presidentit Meta për godinën e Teatrit, edhe pse opozita nuk ishte e pranishme në sallën e

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i ka bërë thirrje kryeprokurores Arta Marku të nisë hetimet ndaj akuzave të opozitës se kryeministri E

Gjatë mbledhjes në Vlorë, opozita njoftoi dy nisma të rëndësishme të cilat është e vendosur ti realizojë me çdo kusht.

Nga Vlora ku denoncoi situatën e rëndë të rendit dhe sigurisë në këtë qark, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se vetëm në 12 muajt e fundit

Partia Demokratike dhe koalicioni opozitar ka braktisur Parlamentin edhe këtë të enjte, duke u mbledhur në Vlorë për të denoncuar gjendje

Në profilin e saj në Facebook, deputetja e PD-së Grida Duma ka publikuar një video duke mbajtur një fjalim motivues përballë një grupi të