Po zhvillohet në “Air Albania” sfida Shqipëri-Poloni dhe pas startit të mirë dhe shumë të ekuilibruar, miqtë na kanë ndëshkuar në pjesën e dytë me  Swidersin, i cili shënon por tifozët hedhin sërish sende në fushë dhe arbitri ka ndërprerë ndeshjen.

E pabesueshme cfare ndodh ne Air Albania.

Shqipëria është përballur sot me Poloninë në kuadër të ndeshjeve eleminatore për kampionatin botëror Katar 2022.

Kujtojmë se në ndeshjen e sotme, Kombëtarja u paraqit me disa mungesa, mes të cilëve edhe Cikalleshi dhe Gjasula të cilët rezultuan pozitivë në testin e Covid.