Detektivi privat gjendet i vrarë me armë në zyrën e tij

02/10/2019 - 17:00

Një detektiv i mirënjohur privat në Selanik u gjet i pa jetë brenda zyrës së tij. Sipas "Thestival.gr", 71-vjeçari  u gjet nga një mik i cili kishte qenë në kërkim të tij që prej një dite më parë.

Ai shkoi në zyrën e detektivit në rrugën "Sappho" dhe hapi derën me çelësin që i kishte dhënë, ndërsa u përball me pamjen e rëndë.

Miku i tij deklaroi se pa që viktima kishte një plagë arme në gjoks ndërsa, armën e kishte mbi tavolinë.

Sipas hetimeve të deritanishme, ekspertët kanë përjashtuar mundësinë e një atentati, pas provat kanë treguar se bëhet fjalë për një vetëvrasje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç ka reaguar pas një takimi që ka pasur në Prishtinë, ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abot

Kaos në ishullin grek të Samosit në Greqi. Refugjatët janë përleshur mes tyre duke i vënë flakën kampit.

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç deklaroi se nuk pret shumë nga Albin Kurti si kryeministër i Kosovës.

Javën e kaluar i dërguari i posaçëm i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për bisedimet Kosovë-Serbi, Richard Grenell  vizit

“Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç mori porosi shumë të rënda nga Donald Trump, që i përcolli i dërguari special i presidentit amerik

Gjatë një konference me kryeministrin slloven Marjan Sharec, Zaev u shpreh se Maqedonisë së Veriut duhet t'i hapen negociatat, duke motiv

Policia serbe ka arrestuar disa aktivistë të subjektit të Partisë Demokratike të Serbisë, të cilët kishin për qëllim të protestonin kundë

Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve

Greqia është pro hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe për Maqedoninë e Veriut sipas zv/ministri të Jashtëm të Greqisë, Miltiadhis Var