Kryeministri Rama ka përfunduar dje vizitën në Athinë, ku zhvilloi një takim me emigrantët e Shqipërisë në stadiumit “Galatsi”.

Ai u mirëprit me brohoritma dhe flamujtë kuq e zi që valëviteshin në ajër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama ka ndarë momentet më të veçanta dhe të bukura nga kjo vizitë.

“Mirëmëngjesi dhe me këtë videokartolinë kuqezi nga Athina, ju uroj një javë sa më të mbarë”, shkruan Rama.