Një grua me dy vajzat e saj kanë ndërruar jetë pasditen e sotme në Fushë Arrëz.

Sipas burimeve, mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Fshë-Arrëz të Pukës.

Ngjarja ka ndodhur pasi njëra nga vajzat ka rënë fillimisht në kontakt me energjinë elektrike teksa bënte dush.

E ëma dhe vajza tjetër, janë futur që ta shpëtojnë, por për fat të keq, kanë ndëruar jetë edhe ato të dyja.

Ndërkohë pritet njoftimi i policisë për detaje të tjera.