Çiljeta Xhilaga i jep fund lidhjes me Alban Hoxhën?!

16/01/2020 - 19:18

Çiljeta Xhilaga së fundmi ka habitur gjithë ndjekësit e saj, duke fshirë të gjitha postimet në llogarinë e saj në Instagram, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja, e cila ka vite që është në lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën, gjë që ka ngritur dyshime se çifti tashmë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Çiljeta dhe Albani shpeshherë janë bërë pjesë e shtypit rozë për uljet dhe ngritjet në lidhjen e tyre, mirëpo ky vendim i këngëtares kësaj radhe ka bërë që edhe ndjekësit në rrjete sociale të shpërthejnë me komente nga më të ndryshmet.

Ndërsa, deri tani, asnjëri nga ta, si Çiljeta poashtu edhe Albani nuk kanë bërë ndonjë reagim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arilena Ara ka vendosur të bëhet akoma më bjonde! Këngëtarja e njohur, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, ka lyer flokët

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e