Eminem mban anën e Chris Brown: Do e zhdëpja dhe unë një k**vë!

06/11/2019 - 09:59

Eminem ka rikthyer sërish në vëmendje përmes një audioje të zbuluar së fundmi, sulmin brutal të Chris Brown ndaj Rihannës,

Edhe pse kanë kaluar 10 vite, reperi i famshëm thotë: “Do të mbaja anën e Chris Brown, do ta zhdëpja dhe unë një k**vë”.

Sipas “Insider”, regjistrimi 7 sekondësh i publikuar në rrjetin “Reddit” me titullin “(SNIPPET) Eminem – Things Get Worse (Rihanna Diss)”, besohet të jetë pjesë e një versioni të palançuar të këngës së B.o.B, të vitit 2011 “Things Get Worse.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve

Këngëtarja origjinë shqiptare Dua Lipa pak ditë më parë ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në radion ‘Kiss Fm’ në Britani ku ndër t

U bë kohë që në media komentohet jeta private e këngëtares së njohur shqiptare, Rovena Dilo.

Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtare

Si shumë personazhe të njohur edhe jeta në çift e Arkimed Lushës (Stresit), nuk është e panjohur.

Edhe pse jo shumë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja Adelina Ismaili është tepër e pëlqyer nga publiku shqiptar për talentin dhe voka

Modeli Anwar Hadid është akuzuar të premten për vjedhjen e kufjeve Airpods në një rrugë në Londër.