Marrëdhënia me Keisin?! Stresi e pranon se nuk ka shumë fat

09/11/2019 - 21:48

Si shumë personazhe të njohur edhe jeta në çift e Arkimed Lushës (Stresit), nuk është e panjohur.

Dihet se martesa e tij me Keisin është drejt fundit, pavarësisht pretendimeve të reperit se çifti po bën thjesht një pauzë të vogël, duke lënë të kuptohet se ka shpresë që gjërat do të rregullohen sërish.

Por i ftuar në “Shiko kush LUAN”, si pjesë e skuadrës blu, ai e pranoi se nuk ka pasur shumë fat në dashuri.

I pyetur se nëse ka më shumë fat në dashuri apo lotari, ai tha se ka në lotari. E në fakt duket se nuk gënjeu, pasi arriti të marrë 50 pikë kur hodhi zarin.

Përsa i përket marrëdhënies me Keisin, ndoshta Stresit do t’i duhet shumë më tepër sesa fat për ta ribërë për vete...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g

Moderatorja Dajana Shabani duket se është penduar që është larguar nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”,

Në muajin gusht Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen e tij nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.

Ndarja e reperit Mozzik nga Loredana ka qenë kryefjala e mediave rozë.

Reperi Mozzik zbuloi publikisht se cili është gabimi që ka bërë së fundmi.

Eneda Tarifa konkurroi të dielën te “Kënga Magjike” me një kompozim të Flori Mumajesit, “Ma zgjat dorën”, teksti i të cilës është: Të dy

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve