Reperi shqiptar trondit fansat me deklaratën e papritur

07/11/2019 - 12:09

Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Azet njoftoi se do të bëjë pak pushim nga muzika dhe fansat e tij nuk mbajnë dot lotët!

Përmes një postimi në Instagram reperi bën me dije se këtë periudhë pushimi po e merr për t’ju përkushtuar familjes.

"Unë bëj atë që duhet bërë për familjen. Kam bërë 10 vjet burg për familjen. Në atë kohë u bëmë të njohur në Gjermani. Para 15 vitesh takova Nash për herë të parë dhe filluam të krijonim muzikë së bashku, në bodrumin e tij. Në një moment tjetër erdhën vëllezërit e mi Zuna dhe Miami dhe që atëherë ne jetuam për muzikën. Unë jam tepër krenar për vëllezërit e mi dhe atë çka ata kanë bërë për mua. Ata janë familja ime. Do të bëj pushim nga rrjetet sociale. Do të kthehem përsëri, por nuk e di kur. Vitet e fundit kanë ndodhur shumë gjëra në familjen time, për të cilat duhet të përkujdesem. Jo si Azet, por si Granit. Në instagram apo në turne , ju jeni gjithmonë të parët dhe ne ju jemi mirënjohës për këtë.", shkruan ai.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s