U tha se shtrua me urgjencë në spital, Neslihan Atagul tregon si është gjendja e saj shëndetësore

25/01/2021 - 15:15

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se aktorja turke, Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital.

Sipas mediave turke aktorja vuante me sindromën e zorrës së irrituar (koliti spastik) dhe gjendja e saj shëndetësire nuk lejonte që ajo të vazhdonte serialin "Vajza e Ambasadorit".

Nëpërmjet një InstaStory ka qenë Neslihani ajo e cila ka treguar mbi gjendjen e saj. Aktorja ka shpërndarë një video ku thotë se gjendja e saj është e mirë dhe nuk është ashtu si shkruhet në media.

"Përshëndetje! Siç mund ta shihni unë jam mirë. Së pari ju falenderoj për mesazhet tuaja të mbështetjes, për dëshirat e tuaja të, për vizitat, dhurata dhe lutjet tuaja. Jeni shumë të mirë, nuk më latë vetëm. Faleminderit shumë" – shprehet aktorja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.