Shkoi me qese dhe u largua me taksi, talenti i Barcelonës që shënoi në Champions bën xhiron e internetit

21/10/2020 - 14:57

Talenti i Barcelonës, Pedri, duket se e ka tepruar me modestinë e tij, madje së fundmi ka përfunduar në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 17-vjeçari gjeti rrugën e rrjetës në sfidën e djeshme ndaj Ferencvaroshit.

Ai u aktivizua në minutën e 73 të takimit, teksa gjeti rrugën e rrjetës në fundin e ndeshjes. Por më shumë se goli i tij, vëmendje të madhe mori thjeshtësia e 17-vjeçarit, e cila ka shkaktuar habi.

17-vjeçari mbërriti në stadium me një qese plastike, ku kishte futur sendet e tij personale, teksa u largua pas ndeshjes me taksi drejt shtëpisë së tij. Një futbollist i Barcelonës që shënon gol në Champions, që vjen në stadium me qese dhe largohet me taksi, në kufijtë e të pabesueshmes, por e vërtetë…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vdekja e Diego Armando Maradonës fatkeqësisht është shoqëruar me polemika e skandale.

Argjentina, Napoli dhe e gjithë bota po vajton largimin nga kjo jetë të legjendës së futbollit Diego Armando Maradonës.

Diego Armando Maradona është përcjellë për në banesën e fundit nga anëtarët e familjes dhe miqtë e ngushtë, të cilët ishin të vetmit që u

Elseid Hysaj po kalon javët e tij të fundit në aventurën te Napoli.

Futbollisti i ekipit norvegjez Molde Sherif Sinian ka shpëtuar mirë në përballjen e mbrëmjes së djeshme me Arsenalin në Ligën e Europës.

Teuta nuk shkoi më shumë se një pikë në ndeshjen e javës së katërt ndaj Vllaznisë.

Në fushë ka bërë rivalë të tërbohen, por edhe jashtë fushave Diego Armando Maradona kishte miq e armiq, ndonëse pas ndarjes nga jeta e kë

Qeveria e Argjentinës ka njoftuar se do të mbajë tre ditë zie kombëtare për ndarjen nga jeta të legjendës së futbollit Diego Armando Mara

I lumtur për suksesin që skuadra e tij arriti në transfertën e San Siros ndaj Interit, trajneri i Realit të Madridit Zinedine Zidane në k