Blogeri durrsak: Rita Ora është shumë kur*ë (FOTO)

Postuar: 04/06/2018 - 11:56

Performanca e Rita Orës, ditën e djeshme në sheshin “Skënderbej” ka bërë bashkë më qindra dhe mijëra shqiptarë dhe shumë prej nesh u lumturuan pa masë nga fjalimi dhe xhestet e saj prej patrioteje.

Por ka edhe nga ata që përsa i përket performancës së djeshme, nuk e pëlqejnë Rita Orën, dhe në këtë listë është edhe blogeri nga Durrësi, Olti Curri.

Në disa foto të postuara në Instastory, durrsaku mesa duket nuk ka pëlqyer look-un artistik të Ritës në performancë.

“Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë (estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti në foton e parë të postuar ku duket Dua Lipa nga një performancë e saj e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë.

Jo vetëm kaq, ndërsa blogeri ka vendosur të ndryshojë edhe termin e përdorur për të karakterizuar Ritën duke shkruar:

“Bitch më mirë, se në shqip fjala kurvë tingëllon si kurvë…”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Futbollisti Gerald Pique vetëm pak më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”.

Edhe pse ata zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, të shumta kanë qenë sinjalet që ata janë bashkë prej kohësh.

Këngëtarja Demi Levato luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër reh

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora për herën e dytë do të jetë prezantuese e ngjarjeve të rëndësishme botërore në botën e

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.

   Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndjerë, ka postuar në Instragram një videosekuencë nga udhëtimet e tyre kur Dritan Prifti ishte gjallë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritej të performonte në festivalin "Sunny Hill" i organizuar fundjavën që lamë pas në Prishtinë nga babai i Dua