Floriana Garo rrëfen si i ka kthyer linjat pas lindjes!

Postuar: 12/07/2018 - 23:06

   Aplikacioni më i ri në Instagram, përmes të cilit mund të bësh pyetje, ka bërë që shumë nga personazhet e njohur t’u përgjigjen pyetjeve të ndryshme.

Një prej tyre është edhe moderatorja Floriana Garo, e cila është bërë pak kohë më parë nënë e një vajze. Njëra nga pyetjet drejtuar Florianës kishte të bënte me format e saj trupore pas lindjes, sesi ajo kishte mundur t’i rikthente. 

Përgjigjia e moderatores ka qenë se gjatë muajve të parë nuk ka konsumuar fare darkë, për të arritur format që ka patur. Gjithashtu ajo është shprehur se pushimet do t’i kalojë në jug të Shqipërisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi në Instagram ku duket tepër seksi.

   Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar q

   Këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar duke pushuar me miqtë e saj në Barcelonë.

Dy ditë më parë Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e parfumeve "Kimoji Peach", "Kimoji Cherry" dhe "Kimoji Vibes" për të gjithë fans

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, po vazhdon suksesin ndërkombëtar me hite të njëpasnjëshme.

Tashmë fotot provokuese të balerinës së njohur Klaudia Pepa janë kthyer të zakonshme.

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj vazhdon të ketë sukses të madh në Turqi pasi po bën role në seriale të ndryshme.

Risia më e re e Instagramit "Ask me" i ka përfshirë tejet përdoruesit e këtij rrjeti social, qofshin ata personazhe publike apo njerëz të

Vathët në veshët e të voglës Stormi kanë bërë që ndjekësit e Kylie Jenner në Instagram të shpërthejnë në akuza ndaj kësaj të fundit.

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me kome