“Gëzuar ditëlindjen trëndafil”, Roza Lati pozon nudo (FOTO+16)

Postuar: 14/06/2018 - 12:51

Moderatorja Roza Lati ka festuar 30-vjetorin dhe me këtë rast ka vendosur të realizojë një set fotosh dhe një video nudo.

Në të ajo shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesët intime me trëndafila, tamam si aktorja protagoniste te filmi i famshëm hollivudian “American Beauty”.

Fotot dhe videoja janë postuar vetë nga Roza në profiling e saj në “Instagram”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Zaimina Vasjari është një nga vajzat e showbiz-it shqiptar, e cila gjithmonë ka rënë në sy për jetën luksoze që bën.

   Një nga problemet më të mëdha të vajzave kur shkojnë në një dasmë është; çfarë të veshin?

   Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtaren veterane të muzikës soul.

   Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmjen e së shtunës

Vajza e vogël e ish-ministrit të ndjerë, ka postuar në Instragram një videosekuencë nga udhëtimet e tyre kur Dritan Prifti ishte gjallë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritej të performonte në festivalin "Sunny Hill" i organizuar fundjavën që lamë pas në Prishtinë nga babai i Dua

   Nuk munguan në ceremoninë martesore të vitit, as Alban Skënderaj me Miriamin.

   Rita Ora po shijon pushimet në Sardenja të Italisë.

   Grida Duma është një ndër politikanet e cila shpesh tërheq vëmendje për paraqitjen e saj, falë edhe formave trupore mjaft tërheqëse.

   Më 11 gusht, një nga trashëgimtaret e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori i njohur Ledion Liço i dhanë fund beqarisë.