Ija e Bes Kallakut flirton në Instagram me politikanin e njohur (FOTO)

Postuar: 13/01/2018 - 16:59

Ajo është gjyshja më e famshme dhe më e dashur nga fansat e nipit të saj dhe jo vetëm. Po flasim për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit Bes Kallaku.

Edhe pse ka vetëm pak ditë që ka hapur Instagram, numri i ndjekësve në llogarinë e saj ua kalon edhe vajzave të cilat postojnë gjatë gjithë kohës foto provokuese dhe tërheqëse.

Por duket se Ija e ka marrë seriozisht rrjetin social duke komentuar dhe like fotot e ndjekësve të saj, një ndër të cilët është edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump.

Pas komentit të saj, me nota humori Besi shkruan se Ija po flirton me Trump-in, çka ka shkaktuar të qeshura e plot komente nga fansat e të dyve tashmë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar duke pushuar me miqtë e saj në Barcelonë.

Dy ditë më parë Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e parfumeve "Kimoji Peach", "Kimoji Cherry" dhe "Kimoji Vibes" për të gjithë fans

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi, po vazhdon suksesin ndërkombëtar me hite të njëpasnjëshme.

Tashmë fotot provokuese të balerinës së njohur Klaudia Pepa janë kthyer të zakonshme.

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj vazhdon të ketë sukses të madh në Turqi pasi po bën role në seriale të ndryshme.

Risia më e re e Instagramit "Ask me" i ka përfshirë tejet përdoruesit e këtij rrjeti social, qofshin ata personazhe publike apo njerëz të

Vathët në veshët e të voglës Stormi kanë bërë që ndjekësit e Kylie Jenner në Instagram të shpërthejnë në akuza ndaj kësaj të fundit.

Gazetari dhe opinionisti Olti Curri është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, i cili tërheq gjithmonë vëmendjen me kome

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo ka folur për herë të parë për recitalin e Elvana Gjatës në shkurt të këtij viti, ku e akuzoi se kishte k

   Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.