Moderatorja "tradhëtohet" nga fustani, i dalin të pasmet

Postuar: 17/05/2018 - 17:19

Ndërkohë që po ecte në aeroport për të nisur udhëtimin, era e ka përfshirë moderatoren seksi në një incident seksi.

Bukuroshja Belen Rodriguez, është fotografuar nga paparacët e revistës "Chi" në momentit kur era i ngriti fustanin e shkurtër me lule dhe i tregoi linjat e saj trupore.

Forma hot në plan të parë dhe mbathjet që i duken kanë tërhequr vëmendjen e paparacëve dhe ky incident nuk është i pari për moderatoren, e cila po udhëtonte drejt Romës për të qenë e pranishme në emisionin Amici nga Maria de Filippi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dy pjesëtarët e grupit “West Side Family” Landi Hysi dhe Armir Shahini, ishin të ftuarit e Rudina Magjistarit të premten në emisionin e s

Disa ditë më parë në media është shkruar se Luana Vjollca dhe Bujar Qamili janë duke planifikuar të bëjnë një bashkëpunim mes tyre.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri do të bëhet nënë shumë shpejt, dhe gjithashtu ka menduar të rikthehet në muzikë.

   Alketa Vejsiu është një prej femrave më të komentuara në Shqipëri për sukseset që ka arritur, ku partneri i saj ka qenë mbështetësi më

   Kënga e saj e fundit titullohet ‘Të dua’.

Ai është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë, që çdo këngë kthehet në hit e postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa

Aktorja amerikane Meghan Markle është martuar me Princ Harry-n në një ceremoni në kishën Shën Gjergjit në kështjellën Windsor.

Moderatorja e talk show-t "The Ellen DeGeneres", Ellen DeGeneres ka pohuar se është ajo përgjegjësja për dasmën mbretërore që po ndodh so

Pas gjithë aludimeve të mundshme që kanë qarkulluar në media, lidhur me faktin se a do të marrë apo jo një status mbretëror, Meghan Markl

Shqiptarja Eleni Foureira e cila përfaqësoi Qipron në Eurovizion 2018 me këngën "Fuego" arriti të renditej e dyta në këtë festival muziko