Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në lumë

Postuar: 07/12/2017 - 08:02

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, pasi një makinë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në brendësi të lumit Mat.

Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Bulqizë-Burrel, në afërsi të Klosit.

Ende nuk dihet sa persona ishin në brendësi të mjetit tip “Golf”.

Dyshohet se makina ka rënë në lumë gjatë natës.

Policia është duke mbërritur në vendin e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një i ri nga Durrësi që po drejtonte mjetin në qytet në gjendje të dehur, ka shkaktuar një aksident duke u përplasur me një tjetër automj

Një ditë pas grabitjes së bankës në ambientet e zyrave qendrore të Hipotekës në Tiranë, policia ka arrestuar punonjësin e kompanisë priva

Dy makina janë përplasur mesditën e sotme në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", pranë Kryeministrisë në Tiranë.

Policia ka vënë në pranga një 23-vjeçar i cili dyshohet se është autori i vjedhjes së disa bizhuterive në një dyqan në rrugën e Durrësit.

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohen për shpërndarje droge dhe armëmbajtje pa leje.

Një 65-vjeçare është sulmuar nga qentë, teksa po çonte mbesën në shkollë këtë mëngjes.

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme kanë arrestuar një efektiv të policisë rrugore në Tiranë për vepr

Ky është Altin Murati, i arrestuar dhe person nën hetim për zhdukjen e Artan Leshit.

Gazetari Lorenc Vangjeli të hënën ka deklaruar se histori të ngjashme me atë që ndodhi në qytetin e Shkodrës mund të përsëriten në disa z

   Emisioni i tij investigativ Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në radhët e policisë së shtetit.