Vdes 49-vjeçari, e goditi fadroma

Postuar: 15/05/2018 - 10:53

Një aksident i rëndë në punë është shënuar më 14 maj 2018, ku për pasojë ka humbur jetën një 49-vjeçar.

Fadromisti ka goditur aksidentalisht kolegun e tij të punës duke i shkaktuar vdekjen, në vendin e quajtur “Tuneli i Çeremit”, në fshatin Çerem, Tropojë.

"Duke punuar me fadromë në brendësi të tunelit, aksidentalisht ka goditur me fadromë punonjësin e kësaj firme, shtetasin A.Ll., 49 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Bashkia Elbasan, i cili ka humbur jetën. 

Policia arrestoi Flamur Alla, 45 vjeç, banues në Elbasan, fadromist i firmës së ndërtimit “GENER-2”.

Materialet u referuan në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për veprime të mëtejshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në një njoftim paraprak, Policia e Durrësit bën me dije se

Një aksident me pasoje vdekjen e një personi ka ndodhur këtë të hënë , tek Mbikalimi i Rrashbullit.

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ushtronte dhunë ndaj nënës së tij.

*Zhdukja e tregtarit të perdeve, prindërit në "dorë" të vrasësit

Detaje tragjike dalin në dritë nga vdekja e 30-vjeçarit sot në Velipojë, i cili humbi jetën pasi tentoi të shpëtonte nga mbytja të fejuar

Policia e Durrësit njofton se viktima që u mbyt sot te Gjiri i Lalzit është shtetasi me inicialet F.A., 18 vjeç nga Tirana.

Policia e Tiranës ka ndaluar një 38-vjeçar të dënuar me 10 vite burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Prodhim dhe

Një tjetër pushues ka rrezikuar të mbytet sot te Gjiri i Lalzit, ndërsa aktualisht ndodhet në luftë me jetën.

Një person është gjetur i vdekur mbi shinat e trenit në fshatin Mbyet të Fierit gjatë ditës së djeshme.

Një 23-vjeçar dhe një 43-vjeçar janë arrestuar në flagrancë nga policia e Durrësit pas një konflikti të madh që lindi mes tyre.