Vetëvaret 25-vjeçari në banesë

Postuar: 10/06/2018 - 18:52

Një i ri i moshës 25 vjeç që vuante nga sëmundje mendore, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Ngjarja sipas informacioneve të policisë, ka ndodhur në Kodër Thumanë të Krujës, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi A.L.

Njoftimi i policisë:

Më datë 09.06.2018, në fshatin Kodër Thumanë, në banesë është vetëvarur shtetasi A.L. vjeç 25. Nga veprimet e kryera rezulton se prej disa vitesh vuante nga sëmundje mendore. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Krujë. Neni 99 i Kodit Penal.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Policia italiane ka goditur një bandë të rrezikshme shqiptarësh që merrej me trafikimin e sasive të mëdha të kokainës.

   Mospagesa për punën e bërë është kthyer në mollë sherri mes menaxheres së një kompanie private dhe pronarit të kompanisë që operon në

Një krim në familje është regjistruar mesditën e djeshme në Durrës, ku 25-vjeçari Hajri Neziri, ka plagosur me thikë dy prindërit e tij.

Eksatradohen nga Interpol Tirana dy shtetas nga Italia dhe Greqia të dënuar për vepra të ndryshme penale.

Një grua e moshës 41 vjeçe nga Durrësi, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital, pas një tentative për t’i dhënë fund jetës.

Izet Haxhia, i dënuar në mungesë me 25 vite burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, ka dalë sërish sot përpara Gjykatës së Tira

Edhe pas gjyqit të katërt të zhvilluar ndaj ish-manjantit të naftës, Gjykata e Shkallës së Parë e shpalli të pafajshëm.

Një grua shqiptare me banim në komunën italiane “Marina di Massa” është raportuar nga familjarët e zhdukur prej disa ditësh.

Një i ri shqiptar është prangosur 10 muaj pasi u arratis nga spitali ku ndodhej nën mbikëqyrjen e  policisë.

Prokuroria e Korçës akuzon tre efektivet e Komisariatit, për mosdhënie ndihme ndaj 27-vjeçarit Enea Ftoit, i cili ndërroi jetë brenda amb