Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Një 38-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Shtetasi me inicialet M.L, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe, ka humbur jetën teksa transportohej për në spital, si pasojë e plagëve të marra.