Aksident i trefishtë në aksin rrugor Lezhë-Laç.

Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirësisht pa pasoja në njerez.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të kryer ekspertizën. Nga aksidenti, është bllokuar dhe trafiku.