Një 21-vjeçare ka humbur jetën ditën e sotme në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur lagjen nr.13, ku 21-vjeçarja me inicialet D.M., ka rënë nga kati i katërt i pallatit ku banonte.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në lagjen nr. 13, Durrës, dyshohet se ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte, shtetasja D. M., 21 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.