Një grup të rinjsh kanë terrorizuar turistët në lumen e Shalës.

Pamjet e publikuara në rrjet tregojnë se si të rinjtë që po shëtisin me një varkë qëllojnë me armë zjarri.

Konkretisht, një prej tyre, i veshur totalisht me të zeza, drejton kallashin në ajër dhe qëllon me breshëri plumbash.

“Nale o Izet”, thotë ai dhe qëllon.

Kliko KËTU për të parë videon.