Pas përfundimit të Big Brother Vip, Dea Mishel dhe Kristi Dragot, janë përfolur se mund të kenë një lidhje bashkë për shkak të kimisë mes tyre.

Por një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga dyshja, dhe pse Dea ka ironizuar sot me një postim duke thënë se është në një marrëdhënie me Kristin.

“Na zbuluat! E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin”, ka shkruar ajo.

E vërteta është se dyshja janë në një marrëdhënie, por jo dashurie. Ata do të jenë bashkë, pjesë e emisionit Sh-s on Top.