Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike.

Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabis sativa në ballkonin e shtëpisë.

Pas lirimit nga burgu, sot bëri postimin e parë.

Në “Instastory” postoi një zemër të kuqe dhe një mesazh falenderimi.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”, shkruan gjithashtu Enca.