Një çift i ri në showbizin shqiptar? Në media sot po aludohet se gazetarja Ola Bruko është në një romancë me këngëtarin Endri Prifti.

Raportohet se Ola se mund të jetë në një lidhje dashurie me Endrin. Ajo u nda pak kohë më parë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë për arsye të cilat gazetarja nuk ka dashur t’i bëjë publik.

Marrëdhënia e tyre mendohet të ketë nisur gjatë një emisioni, kur vëllezërit Prifti ishin jo vetëm këngëtarë, por edhe bashkë-prezantues me gazetaren.

E mesa duket se deri tani çdo gjë po shkon më së miri, dyshja përflitet se kanë vendosur të bashkëjetojnë.