Ish-banorja e “BBV2”, Kejsi Mejdini, është tepër aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar në profilin e saj, në rrjetin social “Instagramit”, një fotografi teksa ka zbuluar për të gjithë ndjekësit tatuazhin e saj të ri, të cilin nuk e ka bërë në një vend të zakonshëm.

Ajo shfaqet duke pozuar në një mënyrë sensuale, teksa ul poshtë me dorë pantallonat e saj, duke zbuluar të brendshmet dhe të pasmet e saj, sipër të cilave shkruhet “bebe”.