Adele po rikthehet me këngë të re

12/10/2019 - 19:51

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme. Ajo ka qenë duke e shijuar pauzën nga muzika prej katër vitesh, shkruan DailyMail. Sidoqoftë, Adele mund të kthehet me projekt të ri, bazuar në Twitter, ku sugjerohet se kënga e saj e re mund të publikohet javën e ardhshme.

Këngëtarja 31-vjeçare nxiti spekulime se ajo është vendosur të dominojë në hitparade-t e muzikës edhe një herë, pasi një ‘tweet’ zbuloi që autorja e hitit “Hello” do të nxjerrë një album muajin e ardhshëm.

Një postim nga faqja e kulturës  Music News Facts nisi spekulimet, pasi ata shkruan: Adele do të lëshojë albumin e saj të ri në 8 Nëntor 2019.

Kjo do të thotë se këngëtarja do ta publikojë këngën e re javën e ardhshme, teksa albumi i saj i fundit u publikua në nëntor të vitit 2015 dhe u shitën 22 milionë kopje të tij në mbarë botën.

Fansat e Adeles po e presin me padurim rikthimin e saj. Në anën tjetër, Lady Gaga javë më parë kishte deklaruar se albumi i saj i radhës do ta mbajë emrin e Adeles.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.