Brad Pitt kapet mat në ditëlindjen e Jennifer Aniston

10/02/2019 - 14:06

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston pavarësisht gjithçkaje duket se janë miq sërish!

55-vjeçari është fotografuar nga paparacët duke iu bashkuar festës së 50-vjetorit të ditëlindjes të Jennifer, e cila ishte veshur me mjaft stil dhe dukej vërtet seksi!

Për hir të së vërtetës, ditëlindja e Aniston është pas dy ditësh, por si duket aktorja dëshiron të festojë edhe ditët e fundit si 49-vjeçare.

Rikujtojmë se ajo dhe Brad janë divorcuar në vitin 2005 dhe nuk janë parë më kurrë bashkë, deri mbrëmjen e kaluar.

Pas ndarjes, Brad nisi lidhjen me Angelina Jolie, me të cilën thuhet se ka rënë në dashuri gjatë xhirimeve për filmin “Mr And Mrs Smith” në vitin 2003, në kohën kur ishte i martuar me Jennifer.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.