Çfarë ndodh nëse Eraldo hap thesin? Gërdec! Shumë artistë do mërziten

Postuar: 05/01/2018 - 19:35

Prej 2008 në ndjekje të lajmit rozë, Eraldo Rexho duket se ka ndërmend të sjellë përmes një libri histori ndër vite të artistëve.

Në emisionin BOOM ai mes batutave tha se libri do të jetë i ngjashëm me ditarin sekret të Pushkinit, por se do ta botojë kur të jetë në prag të ikjes nga kjo botë.

Se siç thotë ai, nëse vendos të hapë thesin ndodh "Gërdec"!  I pyetur nëse ndihet pjesë e "kazanit mediatik", ai përgjigjet: Ç'punë kam unë, unë jam sultjazh.

Rexho: Libri nuk është për jetën time, është një ditar artistik.

Fiori: Do të jetë si ditari sekret i Pushkinit?

Rexho: Ndoshta.Por do të ketë histori të të tjerëve jo të miat. Me historitë e botës bëj libra unë. Libri nuk do të dalë tani, do të dalë kur unë të jem në prag të ikjes nga kjo botë, që askush të mos besojë. Shënimet i kam. 

Fiori: Çfarë ndodh nëse Eraldo hap thesin?

Rexho: Gërdec thotë Rozi ndodh. Ndodh që ndoshta shumë njerëz do të mërziten, shumë të vërteta do të dalin në shesh.Ato janë të vërteta që mi kanë besuar mua, ndoshta më shumë se si gazetar, si njeri. Unë e kam provuar që mund të jem mik me të gjithë. Funksionon: Futi nje mendje të lehtë, mos krijo pritshmëri. Ky është rregulli numër një në showbiz. Ti je shok apo shoqe me Fiorin por mos prit që Fiori të bëjë urën për ty. Në momentin që nuk krijon pritshmëri ti nuk mërzitesh dhe nuk trishtohesh aq shumë kur ti 100 herë e fton Rozanën në emision dhe ajo 100 herë të thotë jo./OraNews

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.