'Dashuria nuk njeh moshë' ! Nuk do ta besoni sa vite diferencë ka Gaz Paja nga bashkëshortja

04/06/2019 - 19:19

Vetëm pak ditë më parë aktori i humorit, Gazmend Paja kurorëzoi në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Ira Seferin në një dasmë me plot 300 të ftuar.

Dasma e tyre mori vëmendje të gjerë në media dhe ceremonia e tyre ishte një ndër më të komentuarat. Në media u publikuan momente nga celebrimi dhe më pas nga atmosfera mes të ftuarve. Të dy dukeshin mjaft bukur së bashku. Por a e dini se sa vite diferencë ka çifti mes tyre?

Aktori dhe bashkëshortja e tij kanë rreth 16-17 vite diferencë me njëri-tjetrin, pasi ai mbush plot 41-vjeç më 27 shtator, ndërsa partnerja e tij e jetës është rreth 24-25 vjeç, pasi në vitin 2016 është diplomuar në universitet.

Ky është një tjetër rast kur mosha është thjesht një numër!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital