FOTO/ Si duket moderatorja e njohur nga Durrësi në ditët e fundit të shtatzënisë

13/11/2017 - 13:58

Moderatorja simpatike, Elona Duro, ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë, por kjo gjë nuk e pengon aspak të vazhdojë rregullisht punën.

Në një foto të publikuar së fundmi nga kolegia dhe mikja e saj, Jonida Aliçkolli duket Elona në top formë, edhe pse pak ditë e ndajnë nga ndryshimi më i madh e më i bukur në jetën e saj.

Elona dhe partneri i saj kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë gjatë verës, por bashkëjetojnë që në fillim të marrëdhënies së tyre dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.