Ilda Bejleri tërbon rrjetin veç me peshqir

10/10/2019 - 21:56

Pas problemeve me punë, ka ardhur me një imazh seksi. Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara.

Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur, e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo vetëm. 

Ilda publikon shpesh foto në Instagram dhe tani që e ka hapur biznesin e saj, po ndan më shpesh foto provokative me ndjekësit, pasi po i realizon në ambientin ku edhe e ka hapur këtë biznes.

Tani Ilda nuk po ndalon së publikuari foto ku shfaqet joshëse e mbuluar veç me peshqir.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k