“Ja një rast kur kulla Eiffel është inferiore”, si i përgjigjet Arbana komentit të Eduartit (FOTO)

11/09/2019 - 09:34

Historia e dashurisë mes moderatores, Arbana Osmani dhe regjisorit, Eduart Grishaj, prej kohësh është në qendër të vëmendjes nga mediat dhe mjaft e komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi, ata kanë bërë disa udhëtime së bashku në vende të ndryshme, nga ku kanë publikuar edhe fotografi në “Instagram”.

Pavarësisht se ende nuk kanë postuar foto ku shfaqen së bashku, Arbana dhe Eduarti nuk ngurrojnë që të komentojnë në fotot e njëri-tjetrit e të bëjnë dedikime të ëmbla.

Osmani ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram”, ku shfaqet duke pozuar pranë kullës Eiffel në Paris, ku bie në sy komenti i regjisorit të njohur.

“Ja një rast kur kulla Eiffel është inferiore”, shkruan Eduardi duke e shoqëruar me një emoji me sytë me zemra. Ndërsa Arbana ia ka kthyer komentin me një emoji me gjuhën jashtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p