Jennifer Aniston është një 50-vjeçare beqare dhe e lumtur

10/10/2019 - 21:19

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston ka qenë shpesh e komentuar për jetën e saj private. Së fundmi e ftuar në një intervistë për Haëard Stern, 50-vjeçarja pohoi se nuk është në një lidhje dhe se është duke shijuar lirinë e saj.

Pas dy divorceve, Jennifer Aniston është një beqare e lumtur, por nuk ndihet ende e gatshme për të ndryshuar status. Jennifer Aniston dha për herë të parë një intervistë për Howard Stern, “SiriusXM show”.

Prezantuesi e pyeti Jen nëse ajo ishte e kënaqur që ishte beqare dhe ajo u përgjigj fare ftohtë “Po”. Aktorja u nda nga burri i dytë Justin Theroux, 48-vjeçar, në shkurt të 2018-ës dhe nuk është lidhur me askënd që nga ajo kohë.

Howard vijoi ta ngacmonte aktoren sa janë shanset që “Friends” të rimblidhen pas gjithë këtyre viteve. “Unë, sinqerisht, mendoj se do të donim të riktheheshim”,- u përgjigj ajo ndërsa kasti ka qenë shumë afër ribashkimit që nga shfaqja e mbyllur 15 vjet më parë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k