Kjo video tregon qartë raportin që Kylie ka me Travis pas ndarjes

18/10/2019 - 11:58

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e tyre.

Së fundmi, Kylie ka publikuar në Instagram një video të vajzës 1-vjeçare, teska kërcen dhe këndon një këngë të saj.

Por kjo këngë duket se nuk i ka pëlqyer Storm-it, e cila kërkon me ngulm muzikën e të atit. Kylie ka nisur të qeshë dhe tenton t’i vendosë vogëlushes një këngë të Travis.

"Vajza e babit", shkruan 22-vjeçarja krah videos së saj, video të cilën e kanë komentuar fansa të shumtë të miliarderes.

Kujtojmë që dyshja vendosi të ndahet pasi reperi nuk ishte gati për të pasur të tjerë fëmijë apo një ceremoni martesore.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

daddy’s girl 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtari Bruno Mars ka dhënë kontributin e tij për situatën e vështirë që po përjeton bota si pasojë e vi

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave.

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Këngëtari i njohur, Enrique Iglesias ka ndarë me ndjekësit në Instagram se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koron

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë

Spikerja e lajmeve të edicionit informativ të Tv Klan, Anjola Hamzaj ishte e ftuar në emisionin "Rudina" pasditen e të shtunës, ku foli p