‘Më në fund gjeti burrë’/ Kolegia i nxjerr të palarat këngëtares

18/10/2018 - 18:24

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojnë mbrëmjet e emisionit “Soiree”.

Mbrëmjen e kaluar, teksa programi ishte drejt fundit, ato të dyja iu bashkuan kolltukut së bashku me një gotë verë dhe folën për miqësinë ndërmjet tyre.

Kur moderatorja i pyeti nëse ato ishin mikesha të mira, Kamela Islamaj nuk nguroi të përgjigjej e para, e cila tha: “Ndonjëherë”.

Këtë përgjigje ajo e argumentoi me faktin se Marsela është një njeri shumë pesimist dhe gjithmonë ka diçka për t’u ankuar.

“Po ja në fillim, thonte nuk kam burrë, e tani që gjeti burrë, ankohet për tjetër gjë”,- tha Islamaj, pasi e kuptoi se sapo nxori një sekret. Ndërkohë që Marsela nuk tha asnjë fjalë dhe iu drejtua gotës së verës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura showbiz-it.

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në vend që ka ditur gjithmonë të jetë në fokus të mediave, jo vetëm për shkak të angazhimit pro

Selena Gomez është rikthyer në mediat sociale pas një mungese katër mujore, për t’ju uruar fansave të saj një vit të ri të lumtur.

"Dua të të bëj të lumtur" do të vazhdojë të mbetet programi i emocioneve të forta dhe i të papriturave, por siç duket nuk do të ketë asnj

Shpeshherë ndodh që komentet në rrjete sociale të jenë më epike se vetë fotot apo videot e shpërndara.

Futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil dhe aktorja turke Amine Gulse kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në fejesë.

Këngëtari i njohur Bruno, pjesë e labelit “Three Dots”, është bërë nostalgjik, pasi ka publikuar një fotografi kur ka qenë fëmijë.

Çifti shumë i përfolur i showbizit Kim Kardashian dhe Kanye West janë prindër të fëmijëve North, 5 vjeçe, Saint, 3 vjeç, dhe Chicago, 11

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar në Instagram një video që të ëmbël të ëmijërisë së saj ku shfaqet duke folur

“Fëmija i Meghan Markle dhe princ Harry-it do të lind në prill ose në fillim të majit".