Modelja e famshme shqiptare martohet me fustan të... zi! (FOTO)

12/12/2017 - 22:03

   Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është lidhur në martesë me të dashurin e saj rumun Dragos Savulescu.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë dhëndri i cili ka publikuar në rrjete sociale foto nga ceremonia në Las Vegas. 

Në këto foto e shohim Anxhelën jo si një nuse të zakonshme, por e veshur me të zeza dhe krejtësisht transparente.

“Sapo u martova mbrëmjen e kaluar me gruan me seksi në botë! Krejt jashtë traditës dhe shumë e çmendur. Jeta është kaq e bukur dhe e mrekullueshme,”- përfundon Dragos. 

Anxhela dhe i dashuri i saj ndodheshin se bashku me këngëtaren Bleona Qereti në Las Vegas, e cila me siguri ka asistuar në dasmën e mikes së saj të ngushtë. Gjithashtu edhe Anxhela ka publikuar foto nga dasma në rrjete sociale ku ka treguar sa e lumtur ndihet nga ky hap.

"U martova mbrëmjen që shkoi me burrin e ëndrrave të mia! Jeta jonë është një film që ne guxojmë ta jetojmë siç duam! Pa tradita, kaq çmendurisht,”- përfundon modelja seksi. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në disa raste të veçanta shpesh yjet e njohura sjellin imazhe nga arkiva e tyre.

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar!

Luis Fonsi ka marrë shtatë tituj Guinness World Records falë këngës që kryesoi listat e tabelave në janar 2017.

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare.

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko.