Moderatorja "tradhëtohet" nga fustani, i dalin të pasmet

17/05/2018 - 17:19

Ndërkohë që po ecte në aeroport për të nisur udhëtimin, era e ka përfshirë moderatoren seksi në një incident seksi.

Bukuroshja Belen Rodriguez, është fotografuar nga paparacët e revistës "Chi" në momentit kur era i ngriti fustanin e shkurtër me lule dhe i tregoi linjat e saj trupore.

Forma hot në plan të parë dhe mbathjet që i duken kanë tërhequr vëmendjen e paparacëve dhe ky incident nuk është i pari për moderatoren, e cila po udhëtonte drejt Romës për të qenë e pranishme në emisionin Amici nga Maria de Filippi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, erdhi edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjith

Në disa raste të veçanta shpesh yjet e njohura sjellin imazhe nga arkiva e tyre.

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar!

Luis Fonsi ka marrë shtatë tituj Guinness World Records falë këngës që kryesoi listat e tabelave në janar 2017.

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare.

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata.